doctorsbanner

Ախտորոշիչ բաժանմունք

Արտաշես Մերուժանի Հարությունյան
Ախտորոշիչ բաժանմունքի ղեկավար

 

Արտաշես Շիգանյան

Մագնիսա-ռեզոնանսային շերտագրման ծառայության ղեկավար


 

Նաինա Հակոբյան

Համակարգչային շերտագրման ծառայության ղեկավար


 

Նունե Ռազմիկի Մաշուրյան

Բժիշկ-ռադիոլոգ


 

Ռուզաննա Հարությունի Խոնդկարյան, բգթ, դոցենտ

ՈՒՁՀ ծառայության ղեկավար


 

Նաիրա Վեսպերի Համբարձումյան

բժիշկ-ռադիոլոգ


 

Անուշ Ռոբերտի Ավանեսյան

բժիշկ-ռադիոլոգ, կանանց, հղիների և պտղի ուլտրաձայնային հետազոտման ղեկավար


 

Գայանե Գյուլումյան

բժիշկ-ռադիոլոգ


 

Նունե Դավթյան

սրտաբան, թերապևտ-խորհրդատու


Անեսթեզիոլոգիայի, վերակենդանացման և անհետաձգելի բուժօգնության բաժանմունք
 

Հայկ Ռազմիկի Անտոնյան
Անեսթեզիոլոգիայի, վերակենդանացմանև անհետաձգելի բուժօգնության բաժանմունքի ղեկավար


 

Արթուր Գեորգիի Հովհաննիսյան

Անեսթեզիոլոգիայի ծառայություն ղեկավար


zavenovna2-1-300x200

 

Անահիտ Զավենի Հախեյան

Վերակենդանացման ծառայություն ղեկավար

Անոթային վիրաբուժության ծառայություն

Sultanyan

Тигран Львовович Султанян
Руководитель клиники сосудистой хирургии

 

Ара Филипович Аветисян

Заведующий отделения сосудистой хирургии


anotaban1

 

Цолак Карслян

Сосудистый хирург


anotaban2

 

Артур Торосян

Сосудистый хирург


anotaban3

 

Саргис Манукян

Сосудистый хирург


Բարձր ռիսկի հղիների բաժանմունք

bardzr-riski-hghiner3-300x266

Անահիդա Անդրեյի Պեպլոզյան,
Բարձր ռիսկի հղիների բաժանմունքի ղեկավար

 

Արմինե Բդեյան,

մանկաբարձ-գինեկոլոգ

Դիմածնոտային վիրաբուժություն

Յուրի Պողոսյան
Դիմածնոտային վիրաբուժության բաժանմունքի ղեկավար
Բժշկական գիտությունների դոկտոր, պրոֆեսոր



Թերապևտիկ ամբուլատոր բաժանմունքում

Ալլա Վլադլենի Սաֆարյան
Թերապևտիկ բաժանմունքի ղեկավար,սրտաբան

 

Նանա Երվանդի Մալխասյան

գաստրոէնտերոլոգ


 

Մարիաննա Մալխասի Մալխասյան

գաստրոէնտերոլոգ


 

Գայանե Կամոյի Մակարյան

ռևմատոլոգ


 

Հասմիկ Ալեքսանդրի Գյուրջյան

ալերգոլոգ


 

Նարինե Բագրատի Բեգլարյան

էնդոկրինոլոգ


 

Լիանա Գևորգի Գրիգորյան

էնդոկրինոլոգ


 

Մելինե Բագրատի Թումասյան

էնդոկրինոլոգ


Էնդոկրին վիրաբուժության ծառայություն

Արմեն Մարտիրոսի Վարժապետյան
Էնդոկրին վիրաբուժության ծառայության ղեկավար, բգթ, դոցենտ

Էնդոսկոպիկ վիրաբուժության բաժանմունք

Վարդան Ռաֆաիլի Բորոզան
Էնդոսկոպիկ վիրաբուժության բաժանմունքի վարիչ` բ.գ.թ.,  դոցենտ

 

Կորյուն Դալաքյան,

վիրաբույժ, բ.գ.թ., դոցենտ


 

Սուրեն Սահակյան,

վիրաբույժ

Ընդհանուր վիրաբուժության բաժանմունք

Հայրապետ Ալեքսանի Բարսեղյան
Բժշկական գիտությունների դոկտոր, պրոֆեսոր
վիրաբուժության գծով փոխտնօրեն

 

Արայիկ Ոսկանյան
բգթ, դոցենտ
վիրաբուժական բաժանմունքի ղեկավար


Ընդհանուր և անոթային նյարդաբանական բաժանմունք

Հովհաննես Մանվելյան
Նյարդաբանության բաժանմունքի ղեկավար,
բժշկական գիտությունների դոկտոր, պրոֆեսոր

Լաբորատորիա

Մարինե Ջոնիկի Մանուկյան
Լաբորատորիայի ղեկավար

Մանկաբարձական բաժանմունք

Արման Սերգոյի Նազինյան
Մանկաբարձական բաժանմունքի ղեկավար

Նեյրովիրաբուժության բաժանմունք

բ.գ.թ Անդրոնիկ Իշխանի Քալայջյան
Նեյրովիրաբուժության կլինիկաի ղեկավար, ՀՀ վաստակավոր բժիշկ
Ա.Ի. Քալայջյանը նյարդավիրաբույժների հայկական միության անդամ է, «Դրաստամատ Կանայան» և «Ֆ. Նանսեն» շքանշանների ասպետ

 

Ավետիս Ալբերտի Կիրակոսյան
Նյարդավիրաբուժության բաժանմունքի ղեկավար


Նորածնային ծառայություն

Նարինե Հայկազի Պողոսյան
Նորածնային ծառայության ղեկավար, բ.գ.թ.

Պլաստիկ վիրաբուժության ծառայություն

Արշակ Ստյոպայի Մնացականյան
պլաստիկ, ռեկոնստրուկտիվ վիրաբույժ,
Անգլիայի վիրաբույժների թագավորական
միության թեկնածու անդամ

 

 

Դավիթ Գեորգիի Բարսեղյան
միկրովիրաբույժ


Պոլիկլինիկա

Նարինե Գառնիկի Իգիթյան
Պոլիկլինիկական ծառայության ղեկավար

Սրտաբանական, առիթմոլոգիական կենտրոն

Կարտոյան Զառա Էդուարդի
Սրտաբանական, առիթմոլոգիական բաժանմունքի ղեկավար

 

 

Նարինե Սահակի Գոջաբաշյան

Ինվազիվ սրտաբանության ծառայության պատասխանատու


Սրտային վիրաբուժության բաժանմունք

Մհեր Սուսանի Հովսեփի
Սրտային վիրաբուժության բաժանմունքի ղեկավար

%d5%a5%d5%be%d5%a1-%d5%af%d6%80%d5%a1%d5%bd%d5%b6%d5%ab%d5%af%d5%b8%d5%be%d5%a1

 

 

Եվա Կրասնիկովա


%d5%bd%d5%a1%d6%80%d5%a3%d5%bd%d5%b5%d5%a1%d5%b6-%d5%af%d5%a1%d6%80%d5%ab%d5%b6%d5%a5

 

 

Կարինե Սարգսյան 


%d5%a2%d5%a1%d5%b2%d5%a4%d5%a1%d5%bd%d5%a1%d6%80%d5%b5%d5%a1%d5%b6-%d5%a1%d5%ac%d5%be%d5%a1%d6%80%d5%a4

 

 

Ալվարդ Բաղդասարյան 


%d5%a3%d6%87%d5%b8%d6%80%d5%a3%d5%b5%d5%a1%d5%b6-%d5%a3%d5%a1%d5%b5%d5%a1%d5%b6%d5%a5

 

 

Գայանե Գևորգյան 


%d5%af%d5%a1%d6%80%d5%a1%d5%ba%d5%a5%d5%bf%d5%b5%d5%a1%d5%b6-%d5%ac%d5%b8%d6%82%d5%bd%d5%ab%d5%b6%d5%a5

 

 

Լուսինե Կարապետյան


%d5%b0%d5%a1%d5%af%d5%b8%d5%a2%d5%b5%d5%a1%d5%b6-%d5%a3%d5%a1%d5%a3%d5%ab%d5%af

 

 

Գագիկ Հակոբյան


%d5%b2%d5%a1%d5%a6%d5%a1%d6%80%d5%b5%d5%a1%d5%b6-%d5%a1%d5%b6%d5%b6%d5%a1

 

 

Աննա Ղազարյան 


%d5%b2%d5%a1%d5%a6%d5%a1%d6%80%d5%b5%d5%a1%d5%b6-%d5%bd%d5%a1%d6%80%d5%a3%d5%ab%d5%bd

 

 

Սարգիս Ղազարյան 


%d5%b4%d5%b8%d6%82%d6%80%d5%a1%d5%a4%d5%b5%d5%a1%d5%b6-%d5%a1%d6%80%d5%b4%d5%a5%d5%b6

 

 

Արմեն Մուրադյան 


%d5%b7%d5%a1%d5%b0%d5%ab%d5%b6%d5%b5%d5%a1%d5%b6-%d5%a1%d6%80%d6%83%d5%ab%d5%b6%d5%a5

 

 

Արփինե Շահինյան 


%d5%ba%d5%a5%d5%bf%d6%80%d5%b8%d5%bd%d5%b5%d5%a1%d5%b6-%d5%a7%d5%a4%d5%b8%d6%82%d5%a1%d6%80%d5%a4

 

 

Էդուարդ Պետրոսյան


%d5%be%d5%a1%d6%80%d5%a4%d5%a1%d5%b6%d5%b5%d5%a1%d5%b6-%d5%ac%d5%ab%d5%ac%d5%ab%d5%a9

 

 

Լիլիթ Վարդանյան 


%d5%bf%d5%a1%d5%a9%d6%87%d5%ab%d5%af-%d5%bd%d5%a1%d6%80%d5%a3%d5%bd%d5%b5%d5%a1%d5%b6

 

 

Տաթևիկ Սարգսյան


%d6%83%d5%a1%d5%bc%d5%a1%d5%b6%d5%b1%d5%a5%d5%b4-%d5%af%d5%a1%d6%80%d5%a1%d5%ba%d5%a5%d5%bf%d5%b5%d5%a1%d5%b6

 

 

Փառանձեմ Կարապետյան


%d6%83%d5%a1%d6%83%d5%a1%d5%a6%d5%b5%d5%a1%d5%b6-%d5%ac%d5%b8%d6%82%d5%bd%d5%ab%d5%b6%d5%a5

 

 

 Lուսինե Փափազյան


Վիրաբուժական գինեկոլոգիա և կրծքաբանության բաժանմունք

Արման Սերգոյի Նազինյան
Բաժանմունքի ղեկավար, ԵՊԲՀ-ի մանկաբարձության ևգինեկոլոգիայի ամբիոնի ասիստենտ

 

 

Նունե Ալբերտի Գասպարյան
մանկաբարձ-գինեկոլոգ


 

 

Ռուզաննա Վլադիմիրի Սելիմյան
մանկաբարձ-գինեկոլոգ


 

 

Սուսաննա Նիկոլայի Հակոբյան
մանկաբարձ-գինեկոլոգ


 

 

Սվետլանա Վարազդատի Սահարյան
մանկաբարձ-գինեկոլոգ


 

 

Անի Գագիկի Պողոսյան
մանկաբարձ-գինեկոլոգ


 

 

Արմինե Մելսի Բդոյան
մանկաբարձ-գինեկոլոգ


 

 

Գայանե Վահանի Մելքոնյան
մանկաբարձ-գինեկոլոգ


 

 

Իրինա Նիկոլայի Իսպիրյան
մանկաբարձ-գինեկոլոգ


 

 

Հասմիկ Իլյուշայի Սարգսյան
մանկաբարձ-գինեկոլոգ


 

 

Ազնար Սահակի Խաչատրյան
մանկաբարձ-գինեկոլոգ


 

 

Ռուզաննա Գուրգենի Գրիգորյան
մանկաբարձ-գինեկոլոգ


 

 

Արսեն Ռուբիկի Մանուկյան
մանկաբարձ-գինեկոլոգ


 

 

Գարեգին Պետիկի Մինասյան
մանկաբարձ-գինեկոլոգ


 

 

Հասմիկ Թովմասի Իսկանդարյան
մանկաբարձ-գինեկոլոգ


ՎԻՐԱՀԱՏԱԿԱՆ ԲԼՈԿ

Վահրամ Համբարձումի Խաչատրյան
Վիրահատական բլոկի պատասխանատու

 

Լիդա Ադամի Սիմոնյան

Վիրահատական բլոկի ավագ քույր


Վնասվածքաբանության և օրթոպեդիայի բաժանմունք

Խորեն Մարտինի Պետրոսյան
Վնասվածքաբանության և օրթոպեդիայի բաժանմունքի ղեկավար

Ուրոլոգիայի կլինիկա

բ.գ.թ. Արմեն Էդուարդի Ավոյան
Ուրոլոգիայի կլինիկայի ղեկավար

 

Վահան Բաբայան,

ուրոլոգ


 

Արամ Ադամյան,

ուրոլոգիայի բաժանմունքի ռեզիդենտ

Քիթ-կոկորդ-ականջաբանություն

Ավետիք Միշայի Մինասյան
Քիթ-կոկորդ-ականջաբանություն բաժանմունքի ղեկավար

 

 

Ваан Налбандян

 


 

 

Нуне Робертовна Наапетян

 


 

 

Арсен Славикович Коштоян

 


 

Օնկոլոգիայի և քիմիաթերապիայի բաժանմունք

Գայանե Վլադիմիրի Ղազարյան
Օնկոլոգիայի և քիմիաթերապիայի բաժանմունքի ղեկավար